Charming 2 Bed Home In Clemenceau

Charming 2 Bed Home In Clemenceau Beiroet appartement ligt op 25 minuten loopafstand van Trappen van St. Nicolaas en biedt Wi-Fi voor zaken of vrije tijd. Gasten van dit appartement kunnen het centrum van Beiroet bereiken met een wandeling van 15 minuten en de wijk Bab Idriss bezoeken, binnen 500 meter loopafstand.

Dit appartement is uitgerust met wi-fi en TV met meerdere kanalen en biedt comfort op de kamer, zoals strijkfaciliteiten en airconditioning. De accommodatie is ook ingericht met een bureau. Voor extra comfort zijn een bidet te vinden bij dit appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger in de badkamer.

Naast koffie- en theevoorzieningen zijn Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartementen uitgerust met een ingerichte keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Het appartement is gelegen binnen 10 minuten met de auto vanaf Camille Chamoun-Stadion. Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartement bevindt zich in de buurt van Saifi. De dichtstbijzijnde bushalte bij deze accommodatie is B6-A3, het is binnen 250 meter loopafstand.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Charming 2 Bed Home In Clemenceau Beiroet
Beyroot, A Prime Downtown Beirut 3 Bedroom Apartment, 24 7 Power
Mobiele prijsaanbieding

Beyroot, A Prime Downtown Beirut 3 Bedroom Apartment, 24 7 Power

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
148 m van de accommodatie
USD 255 USD 230
per nacht
Versace Tower Luxury Suites - Downtown
Mobiele prijsaanbieding

Versace Tower Luxury Suites - Downtown

8.6
Fantastisch 63 beoordelingen
245 m van de accommodatie
USD 350 USD 315
per nacht
Luxurious 2 Bedrooms Apartment in DT Versace Tower
Mobiele prijsaanbieding

Luxurious 2 Bedrooms Apartment in DT Versace Tower

251 m van de accommodatie
USD 255 USD 230
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag
    • Wasserij

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Verwarming
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
    • Lift

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartement te vinden?
      Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartement is naast de wijk Bab Idriss gelegen.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartement zijn onder andere Saifi, Trappen van St. Nicolaas, Camille Chamoun-Stadion.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartement?
      Restaurants in de buurt van Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartement zijn onder andere Bardo en Osaka Sushi Lounge restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • ❓
      Wordt internet in dit appartement aangeboden?
      Ja, dit appartement biedt Wi-Fi.
    • ❓
      Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een ingerichte keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • ❓
      Is er een bureau voor gasten bij Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartement?
      Ja, Charming 2 Bed Home In Clemenceau appartement is voorzien van een werktafel.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Charming 2 Bed Home In Clemenceau Beiroet

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten